O nas

LudosLabs -  produkujemy od podstaw najlepsze gry na urządzenia mobilne

Jesteśmy polskim producentem gier z siedzibą w Poznaniu i zajmujemy się wszystkimi etapami kreowania aplikacji, w tym produkcją grafiki, statystyk, silnika gry oraz samą monetyzacją.

Co więcej – przerabiamy również już istniejące gry z innych platform, na urządzenia mobilne, co wyróżnia nas na rynku twórców. W naszej firmie priorytetem jest funkcjonalność i intuicyjność aplikacji, dlatego każdą z nich starannie dopasowujemy do każdej rozdzielczości, w tym do tabletów, iPadów itd.

Stawiamy na uniwersalizm rynku mobilnego, dlatego wszystkie nasze produkcje można znaleźć zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store

W jakim silniku programowania tworzymy?

Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego wybraliśmy Unity 3D -perfekcyjne środowisko do tworzenia aplikacji zarówno w 3D, jak również w 2D.

Silnik ten jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych na świecie, ze względu na jego funkcje produkcyjne oraz język programowania C++, dający ogromne możliwości.

Oprócz samego procesu kreatywnego, jakim jest tworzenie gier, dodatkowo zajmujemy się optymalizacją już istniejących aplikacji, zmniejszamy ich rozmiar w sklepie Google Play, usprawniamy monetyzację oraz zajmujemy się ASO – czyli pozycjonowaniem gier.

Od 2018 roku można nas spotkać na Poznań Game Arena – PGA, czyli największych w Europie targach gier komputerowych, rozrywki multimedialnej oraz technologii wykorzystywanych w grach wideo. Jako Twórcy jesteśmy zawsze chętnie nastawieni na rozmowę, wymianę wskazówek.

Nasze gry

Do naszych najlepszych produkcji zaliczamy takie gry mobilne jak Fabryka Samochodów, która w sklepie Google Play osiągnęła ponad milion pobrań i zrzesza graczy z całego świata.

Taki wynik mocno świadczy o najwyższej jakości naszych aplikacji, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie graczy.

Sama aplikacja obraca się w świecie motoryzacji - wchodzimy w posiadanie własnej fabryki, gdzie zajmujemy się produkcją samochodów i zarządzamy jej działaniem.

Nasze inne produkcje to: Gra 3 D - wojna orków i ludzi, Fabryka Słodyczy, Kopalnia, Połącz 4, Fabryka Cygar oraz Słodki Biznes.